Drobečková navigace

Úvod > Technické vybavení

Technické vybavení ordinace

Zubní souprava Cascade (A-dec)
Moderní a osvěčený přístroj od amerického výrobce.

RTG přístroj Oralix 65S (Gendex)
Umožňuje pořídit kvalitní a kontrastní RTG snímky při minimální radiační zátěži.

Digora scanner (Soredex)

Digitální zobrazovací systém pro zpracování intraorálních snímků. Snímek je zobrazen za několik sekund, přístroj významně podporuje diagnostiku a digitální zpracování rovněž zkracuje expoziční čas a tím zátěž pacienta.

Digora scanner (Soredex)

Intraorální kamera Kodak 1000

Ústní endoskop, který umožňuje osvětlení a vyšetření oku nepřístupných oblastí chrupu s možností až šedesátinásobného zvětšení. Přístroj zkvalitňuje makrodiagnostiku. Snímky zobrazené na monitoru usnadní komunikaci s pacientem a objasnění problému. Kamera je užitečný nástroj, pomocí kterého lze najít nové kazy a zkontrolovat kvalitu stávajících výplní nebo korunek.

Apexlokátor Raypex 5 (VDW)

Přístroj pro přesné elektronické měření délky kořenových kanálků. Správné stanovení délky zubních kořenů je předpokladem úspěšné léčby devitalizovaných zubů (endodontické ošetření).

Apexlokátor Raypex 5 (VDW)

Endomotor EndoIT Proffessional (Aseptico Inc.)

Speciální programovatelný motor pro strojové opracování kořenových kanálků rotačními nástroji. Umožňuje nastavení otáček a kroutícího momentu pro bezpečnou práci.Endomotor EndoIT Proffessional (Aseptico Inc.)

Bee fill, Bee fill pack (VDW)
Sada přístrojů pro trojrozměrné plnění kořenových kanálků termoplastickou kondenzací gutaperči.

VDW-BeeFill

Elektrokauter (EE)
Přístroj pro dentální chirurgii umožňuje např. ablaci přerostlé dásně a tím ošetření obtížně přístupných zubních kazů lokalizovaných na zubním kořeni pod úrovní dásně.

Plasmová lampa Apollo (DMD)
Přístroj pro polymeraci estetických fotokompozitních výplňových materiálů využitelný i pro zesílení efektu ordinačního bělení zubů.

Pentamix 2 (3M Espe) 
Automat pro míchání protetických otiskovacích materiálů. Strojově míchané otiskovací materiály jsou homogenní a bez bublin. Kvalitní strojově zpracovaná otiskovací hmota je předpokladem přesného otisku. Používáme originální materiály od výrobce 3M Espe.

Pentamix 2 (3M Espe)

Ultramat 2 (SDI) 
Přístroj pro míchání výplňových a fixačních materiálů v kapslích. Materiály v kapslích zaručují přesné dávkování složek a tím i požadovanou kvalitu a stálost po zpracování. Strojové míchání je jednoznačně kvalitnější než ruční příprava.

Ultramat 2 (SDI)

Profyflex 3 (Kavo)
Přístroj pro rychlé a důkladné čištění povrchových pigmentací zubů i na obtížně dostupných místech.

Ultravac (Ultradent)
Přístroj pro zhotovení individuálních bělících nosičů a chráničů na zuby.

Scaler (EMS)
Piezoelektrický odtraňovač zubního kamene. Přístroj je vybaven i koncovkami pro opracování kořenových kanálků a preparaci kavit.

Airflow S2 (EMS)
Přístroj pro čištění povrchových pigmentací zubů a odstraňování zubního kamene.

Airflow S2 (EMS)

Už jste navštívili?